ABK, Soleras - S1R48250 - Avana, Naturale, 13.5x80cm, 8.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | Abk |
| Verzameling | Soleras |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Avana, Beige, Bianco, Grigio, Naturale |
| Oppervlakte | |
| Afmetingen | 13.5x80cm, 20x80cm, 20x120cm, 20x170cm, 30x120cm |
| Dikte | 8.50mm, 20.00mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10, R11 |
| Anti-Slip waarde | V3 |
| Merk | Abk |
| Verzameling | Soleras |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Avana, Beige, Bianco, Grigio, Naturale |
| Oppervlakte | |
| Afmetingen | 13.5x80cm, 20x80cm, 20x120cm, 20x170cm, 30x120cm |
| Dikte | 8.50mm, 20.00mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10, R11 |
| Anti-Slip waarde | V3 |