Alaplana Ceramica, Cobi - Cobi, Naturale, 20.5x61.5cm, 10.00mm
m²
1 doos bevat 1.13 m2
| Merk | Alaplana Ceramica |
| Verzameling | Cobi |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Cobi |
| Oppervlakte | Naturale |
| Afmetingen | 20.5x61.5cm |
| Dikte | 10.00mm |
| Gerectificeerd | Not rectified |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10, R9 |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
| Merk | Alaplana Ceramica |
| Verzameling | Cobi |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Cobi |
| Oppervlakte | Naturale |
| Afmetingen | 20.5x61.5cm |
| Dikte | 10.00mm |
| Gerectificeerd | Not rectified |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10, R9 |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |