Aparici, Uptown - Lead, Naturale, 7.4x29.75cm, 8.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.01 m2
| Merk | Aparici |
| Verzameling | Uptown |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Anthracite, Cherry, Copper, Gold, Green, Lead, White |
| Oppervlakte | Naturale |
| Afmetingen | 7.4x29.75cm |
| Dikte | 8.5mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Metaal |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
| Merk | Aparici |
| Verzameling | Uptown |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Anthracite, Cherry, Copper, Gold, Green, Lead, White |
| Oppervlakte | Naturale |
| Afmetingen | 7.4x29.75cm |
| Dikte | 8.5mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Metaal |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |