Apavisa, Corten - Titanium, Lappato, 50x100cm, 10.00mm, Not rectified
m²
1 doos bevat 1.98 m2
| Merk | Apavisa |
| Verzameling | Corten |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Copper, Titanium, White |
| Oppervlakte | Lappato, Naturale, Rescato |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 50x100cm |
| Dikte | 7.00mm, 10.00mm, 11.00mm |
| Gerectificeerd | Not rectified, Rectified |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
| Merk | Apavisa |
| Verzameling | Corten |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Copper, Titanium, White |
| Oppervlakte | Lappato, Naturale, Rescato |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 50x100cm |
| Dikte | 7.00mm, 10.00mm, 11.00mm |
| Gerectificeerd | Not rectified, Rectified |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |