Apavisa, Pure - Ivory Flame, Naturale, 44.63x119.3cm, 7.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 2.13 m2
| Merk | Apavisa |
| Verzameling | Pure |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Grey, Grey Flame, Grey Segment, Ivory, Ivory Flame, Ivory Segment |
| Oppervlakte | Naturale |
| Afmetingen | 49.75x99.55cm, 44.63x119.3cm |
| Dikte | 7.00mm |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
| Merk | Apavisa |
| Verzameling | Pure |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Grey, Grey Flame, Grey Segment, Ivory, Ivory Flame, Ivory Segment |
| Oppervlakte | Naturale |
| Afmetingen | 49.75x99.55cm, 44.63x119.3cm |
| Dikte | 7.00mm |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |