Appiani, Denim - DEN 4042 - Oltremare 85, Naturale, 30x30cm, 7.20mm
m²
1 doos bevat 1.26 m2
| Merk | Appiani |
| Verzameling | Denim |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Avio, Avio 15, Avio 50, Avio 85, Bianco Tela, Nebbia, Oltremare, Oltremare 15, Oltremare 50, Oltremare 85, Piombo, Piombo 15, Piombo 50, Piombo 85 |
| Oppervlakte | Antisdrucciolo, Naturale |
| Afmetingen | 30x30cm |
| Dikte | 7.20mm |
| Gerectificeerd | Not rectified |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato steengoed, Witte klei |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
| Merk | Appiani |
| Verzameling | Denim |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Avio, Avio 15, Avio 50, Avio 85, Bianco Tela, Nebbia, Oltremare, Oltremare 15, Oltremare 50, Oltremare 85, Piombo, Piombo 15, Piombo 50, Piombo 85 |
| Oppervlakte | Antisdrucciolo, Naturale |
| Afmetingen | 30x30cm |
| Dikte | 7.20mm |
| Gerectificeerd | Not rectified |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato steengoed, Witte klei |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |