Appiani, Lapis - LAP 4002 - Basalto, Naturale (1.2x1.2), 30x30cm, 7.20mm
m²
1 doos bevat 1.26 m2
| Merk | Appiani |
| Verzameling | Lapis |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arenaria, Argillite, Basalto, Biancone, Granito, Ossidiana, Santafiora, Terracotta, Traventino |
| Oppervlakte | Naturale (1.2x1.2), Naturale (2.5x2.5) |
| Afmetingen | 30x30cm |
| Dikte | 7.20mm |
| Gerectificeerd | Not rectified |
| Effect | Terracotta |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10 |
| Anti-Slip waarde | V2 |
| Merk | Appiani |
| Verzameling | Lapis |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arenaria, Argillite, Basalto, Biancone, Granito, Ossidiana, Santafiora, Terracotta, Traventino |
| Oppervlakte | Naturale (1.2x1.2), Naturale (2.5x2.5) |
| Afmetingen | 30x30cm |
| Dikte | 7.20mm |
| Gerectificeerd | Not rectified |
| Effect | Terracotta |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10 |
| Anti-Slip waarde | V2 |