Ga direct naar de productinformatie
Arpa Ceramiche, Limestone - A0300401 - Cream, Matt, 30x30cm, 10.00mm, Rett.
Prijs op aanvraag
Laagste prijsgarantie
Levering vanaf 14 werkdagen
Altijd laagste prijsgarantie
A-kwaliteit tegels uit Italïe en Spanje
Geen restpartijen, altijd levering uit 1 tint
Levering in Nederland en Belgïe
Specificaties
Dankzij het matte, spazzolato-oppervlak geeft deze tegel met betoneffect een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder antraciet, crème, donkergrijs en grijs, is de Limestone tegel verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 15x15cm, 30x30cm , 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 10,00 mm, 20,00 mm garanderen Limestone-tegels weerstand en duurzaamheid in de tijd, zijn schoonheid blijft intact, zelfs na meerdere jaren gebruik.
De Limestone-tegels van Arpa Ceramiche zijn gemaakt van hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail. Ze zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een hoogwaardige oplossing.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van de Limestone-tegels van Arpa Ceramiche om uw ruimtes om te toveren in ware designmeesterwerken.
| Merk | Arpa Ceramiche |
| Verzameling | Limestone |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Anthracite, Cream, Dark Grey, Grey |
| Oppervlakte | Matt, Spazzolato |
| Afmetingen | 15x15cm, 30x30cm, 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 10.00mm, 20.00mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
Beschrijving
Dankzij het matte, spazzolato-oppervlak geeft deze tegel met betoneffect een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder antraciet, crème, donkergrijs en grijs, is de Limestone tegel verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 15x15cm, 30x30cm , 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 10,00 mm, 20,00 mm garanderen Limestone-tegels weerstand en duurzaamheid in de tijd, zijn schoonheid blijft intact, zelfs na meerdere jaren gebruik.
De Limestone-tegels van Arpa Ceramiche zijn gemaakt van hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail. Ze zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een hoogwaardige oplossing.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van de Limestone-tegels van Arpa Ceramiche om uw ruimtes om te toveren in ware designmeesterwerken.
| Merk | Arpa Ceramiche |
| Verzameling | Limestone |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Anthracite, Cream, Dark Grey, Grey |
| Oppervlakte | Matt, Spazzolato |
| Afmetingen | 15x15cm, 30x30cm, 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 10.00mm, 20.00mm |
| Gerectificeerd | Rectified |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | Niet gespecificeerd |
| Anti-Slip waarde | Niet gespecificeerd |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959