Azuvi, Concept - Mist, Matt, 60x60cm, 9.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Azuvi |
| Verzameling | Concept |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Classic, Mist, Natural, Smoke, White |
| Oppervlakte | Antislip, Matt, Polished |
| Afmetingen | 30x60cm, 25x75cm, 60x60cm, 40x120cm, 60x120cm, 90x90cm, 120x120cm, 120x260cm |
| Dikte | 6mm, 8.7mm, 9mm, 10.20mm, 10.80mm, 20mm |
| Gerectificeerd | Not rectified, Rectified |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10, R9 |
| Anti-Slip waarde | V2 |
| Merk | Azuvi |
| Verzameling | Concept |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Classic, Mist, Natural, Smoke, White |
| Oppervlakte | Antislip, Matt, Polished |
| Afmetingen | 30x60cm, 25x75cm, 60x60cm, 40x120cm, 60x120cm, 90x90cm, 120x120cm, 120x260cm |
| Dikte | 6mm, 8.7mm, 9mm, 10.20mm, 10.80mm, 20mm |
| Gerectificeerd | Not rectified, Rectified |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato steengoed |
| Uitglijdindex | R10, R9 |
| Anti-Slip waarde | V2 |