Baldocer, Brunswich - PR6060L - Cromo, naturale, 60x60cm, 10.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | Baldocer |
| Collectie | Brunswich |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Acero, Ceniza, Cromo |
| Oppervlakte | antislip, natuurlijk |
| Afmetingen | 30x60cm, 40x80cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 80x160cm |
| Dikte | 10,00 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10 |
| Merk | Baldocer |
| Collectie | Brunswich |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Acero, Ceniza, Cromo |
| Oppervlakte | antislip, natuurlijk |
| Afmetingen | 30x60cm, 40x80cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 80x160cm |
| Dikte | 10,00 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10 |