Ceramica Rondine, Living - J86152 - Bianco, Naturale, 15x61cm, 9.00mm
m²
1 doos bevat 1.2 m2
| Merk | Ceramica Rondine |
| Collectie | Wonen |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Bianco, Cenere, Marrone, Nero, Noce, Tortora |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 7,5x45cm, 15x61cm, 15x100cm, 20,5x100cm, 35,5x100cm |
| Dikte | 9,00 mm, 9,50 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R9 |
| Merk | Ceramica Rondine |
| Collectie | Wonen |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Bianco, Cenere, Marrone, Nero, Noce, Tortora |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 7,5x45cm, 15x61cm, 15x100cm, 20,5x100cm, 35,5x100cm |
| Dikte | 9,00 mm, 9,50 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R9 |