Ceramiche Coem, Namur - 2NA93ER - Grigio, Naturale, 60.4x90.6cm, 20.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 0.55 m2
| Merk | Ceramiche Coem |
| Collectie | Namen |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Grigio, Nero |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 60,4x90,6cm |
| Dikte | 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
| Merk | Ceramiche Coem |
| Collectie | Namen |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Grigio, Nero |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 60,4x90,6cm |
| Dikte | 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |