Ceramiche Keope, Londale - E8I3 - Grey, Natural R9, 30x60cm, 8.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.26 m2
| Merk | Ceramiche Keope |
| Collectie | Londale |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Grijs, Zilver |
| Oppervlakte | Natuurlijke R9 |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm |
| Dikte | 8,50 mm, 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R9 |
| Merk | Ceramiche Keope |
| Collectie | Londale |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Grijs, Zilver |
| Oppervlakte | Natuurlijke R9 |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm |
| Dikte | 8,50 mm, 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R9 |