Ceramiche Refin, Risseu - NU20 - Multicolor, Naturale, 60x60cm, 9.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | Ceramiche Refin |
| Collectie | Risseu |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Chiaro, Veelkleurig, Scuro |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 60x60cm, 90x90cm |
| Dikte | 9,00 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
| Merk | Ceramiche Refin |
| Collectie | Risseu |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Chiaro, Veelkleurig, Scuro |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 60x60cm, 90x90cm |
| Dikte | 9,00 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |