Del Conca, Climb - G8CL09 - Hcl 9 - Noce, Nat, 30x60cm, 8.50mm
m²
1 doos bevat 1.26 m2
| Merk | Del Conca |
| Collectie | Klim |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Hcl 10 - Bianco, Hcl 5 - Grigio, Hcl 8 - Nero, Hcl 9 - Noce |
| Oppervlakte | Grip, nat |
| Afmetingen | 30x60cm, 40x80cm, 60x60cm, 80x80cm |
| Dikte | 8,50 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R12 |
| Merk | Del Conca |
| Collectie | Klim |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Hcl 10 - Bianco, Hcl 5 - Grigio, Hcl 8 - Nero, Hcl 9 - Noce |
| Oppervlakte | Grip, nat |
| Afmetingen | 30x60cm, 40x80cm, 60x60cm, 80x80cm |
| Dikte | 8,50 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R12 |