Del Conca, Lavaredo - SPLA05R - Hla 5 - Grigio, Nat, 60x90cm, 20.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 0.54 m2
| Merk | Del Conca |
| Collectie | Lavaredo |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Hla 1 - Beige, Hla 10 - Bianco, Hla 3 - Naturale, Hla 5 - Grigio, Hla 8 - Antraciet |
| Oppervlakte | Framework, Grip, Nat |
| Afmetingen | 20x20cm, 20x40cm, 30x60cm, 60x60cm, 60x90cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm |
| Dikte | 8,50 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
| Merk | Del Conca |
| Collectie | Lavaredo |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Hla 1 - Beige, Hla 10 - Bianco, Hla 3 - Naturale, Hla 5 - Grigio, Hla 8 - Antraciet |
| Oppervlakte | Framework, Grip, Nat |
| Afmetingen | 20x20cm, 20x40cm, 30x60cm, 60x60cm, 60x90cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm |
| Dikte | 8,50 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |