Del Conca, Monteverde - 16MN09 - Mn 9 - Noce, Nat, 16.5x100cm, 8.50mm
m²
1 doos bevat 1.15 m2
| Merk | Del Conca |
| Collectie | Monteverde |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Mn 1 - Beige, Mn 10 - Bianco, Mn 5 - Grigio, Mn 9 - Bruiloft |
| Oppervlakte | Grip, nat |
| Afmetingen | 20x80cm, 16,5x100cm, 40x120cm |
| Dikte | 8,50 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R12, R9 |
| Merk | Del Conca |
| Collectie | Monteverde |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Mn 1 - Beige, Mn 10 - Bianco, Mn 5 - Grigio, Mn 9 - Bruiloft |
| Oppervlakte | Grip, nat |
| Afmetingen | 20x80cm, 16,5x100cm, 40x120cm |
| Dikte | 8,50 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R12, R9 |