Ecoceramic, Bolonia - LP0450---Negro,-Polished,-30x60cm,-10.00mm,-Rett.
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Bolonia |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Zwart |
| Oppervlakte | Brillo, gepolijst |
| Afmetingen | 20x60cm, 30x60cm, 60x60cm, 75x75cm, 60x120cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Rode klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Bolonia |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Zwart |
| Oppervlakte | Brillo, gepolijst |
| Afmetingen | 20x60cm, 30x60cm, 60x60cm, 75x75cm, 60x120cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Rode klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |