Ecoceramic, Michigan - RM0185---Marfil,-Matt,-25x70cm,-10.00mm
m²
1 doos bevat 1.58 m2
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Michigan |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Marengo, Marfil, Perla, Taupe |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 25x70cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Rode klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Michigan |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Marengo, Marfil, Perla, Taupe |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 25x70cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Rode klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |