Ecoceramic, Origami - RB0870---Taupe,-Brillo,-33.3x55cm,-10.00mm
m²
1 doos bevat 1.84 m2
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Origami |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Gris, Marfil, Perla, Taupe |
| Oppervlakte | Brillo |
| Afmetingen | 33,3x55cm, 60x60cm, 60,8x60,8cm |
| Dikte | 8,50 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Rode klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Origami |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Gris, Marfil, Perla, Taupe |
| Oppervlakte | Brillo |
| Afmetingen | 33,3x55cm, 60x60cm, 60,8x60,8cm |
| Dikte | 8,50 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Rode klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |