Ecoceramic, Suburb - PM0250---Marfil,-Matt,-60x120cm,-10.00mm,-Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Voorstad |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arena, Blanco, Gris, Marfil, Perla |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30,3x61,3cm, 60,8x60,8cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Voorstad |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arena, Blanco, Gris, Marfil, Perla |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30,3x61,3cm, 60,8x60,8cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |