Ecoceramic, Verdi - LP0120---Negro,-Polished,-120x120cm,-10.00mm,-Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Verdi |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Crema, Zwart |
| Oppervlakte | Gepolijst, ultraglanzend |
| Afmetingen | 60x60cm, 60x120cm, 75x150cm, 120x120cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Ecokeramiek |
| Collectie | Verdi |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Crema, Zwart |
| Oppervlakte | Gepolijst, ultraglanzend |
| Afmetingen | 60x60cm, 60x120cm, 75x150cm, 120x120cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |