EmilCeramica, Sleek Wood - EFC5---Nut,-Naturale,-15x90cm,-8.50mm
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | EmilCeramica |
| Collectie | Strak hout |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Mohogany, Noot, Wit |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 11x54cm, 15x90cm |
| Dikte | 8,50 mm, 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R9 |
| Merk | EmilCeramica |
| Collectie | Strak hout |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Mohogany, Noot, Wit |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 11x54cm, 15x90cm |
| Dikte | 8,50 mm, 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R9 |