EnergieKer, H24 - Moka,-Naturale,-80x80cm,-9.00mm,-Rett.
m²
1 doos bevat 1.28 m2
| Merk | EnergieKer |
| Collectie | H24 |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Zwart, Grijs, Mokka, Wit |
| Oppervlakte | Naturale, Sabbiato, Semilucido |
| Afmetingen | 9,9x30,2cm, 20x50cm, 30x60cm, 30,8x61,5cm, 60x60cm, 61,5x61,5cm, 80x80cm, 60x120cm |
| Dikte | 8,00 mm, 9,00 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R11, R9 |
| Merk | EnergieKer |
| Collectie | H24 |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Zwart, Grijs, Mokka, Wit |
| Oppervlakte | Naturale, Sabbiato, Semilucido |
| Afmetingen | 9,9x30,2cm, 20x50cm, 30x60cm, 30,8x61,5cm, 60x60cm, 61,5x61,5cm, 80x80cm, 60x120cm |
| Dikte | 8,00 mm, 9,00 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R11, R9 |