Ergon, Oros Stone - EKVE---Greige,-Naturale,-90x90cm,-9.50mm,-Rett.
m²
1 doos bevat 1.62 m2
| Merk | Ergon |
| Collectie | Oros Steen |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Antraciet, Greige, Grijs, Zand, Hemelsblauw, Wit |
| Oppervlakte | Natuurlijk, Tecnica |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 9,50 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
| Merk | Ergon |
| Collectie | Oros Steen |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Antraciet, Greige, Grijs, Zand, Hemelsblauw, Wit |
| Oppervlakte | Natuurlijk, Tecnica |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 9,50 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |