Fap Ceramiche, Nux - fOQE - White, Matt, 25x75cm, 8.50mm
m²
1 doos bevat 1.13 m2
| Merk | Fap Ceramiche |
| Collectie | Nux |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Donker, Grijs, Taupe, Wit |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 25x75cm, 40x80cm, 60x60cm, 80x80cm |
| Dikte | 8,50 mm, 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R9 |
| Merk | Fap Ceramiche |
| Collectie | Nux |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Donker, Grijs, Taupe, Wit |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 25x75cm, 40x80cm, 60x60cm, 80x80cm |
| Dikte | 8,50 mm, 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R9 |