085 0044 959
| Fabrikantnummer | 5-GM-257 |
| EAN | 8720724515889 |
| Merk | Brauer |
| Serie | Edition |
| Hoogte uitloop | 8,7 cm |
| Diepte uitloop | 8,5 - 18,5 cm |
| Inkortbaar | Ja |
| Stijl | Tijdloos / modern |
| Kleurcategorie | Gunmetal |
| Kleur | Geborsteld Gunmetal PVD |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal kraan | Messing |
| Afwerking greep | Glad |
| Montage | Wand |
| Maat aansluiting aanvoer | 1/2" |
| Rozetten | Ja |
| Warm/koud aansluiting | Alleen koud water |
| Fabrikantnummer | 5-GM-257 |
| EAN | 8720724515889 |
| Merk | Brauer |
| Serie | Edition |
| Hoogte uitloop | 8,7 cm |
| Diepte uitloop | 8,5 - 18,5 cm |
| Inkortbaar | Ja |
| Stijl | Tijdloos / modern |
| Kleurcategorie | Gunmetal |
| Kleur | Geborsteld Gunmetal PVD |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal kraan | Messing |
| Afwerking greep | Glad |
| Montage | Wand |
| Maat aansluiting aanvoer | 1/2" |
| Rozetten | Ja |
| Warm/koud aansluiting | Alleen koud water |