Ga direct naar de productinformatie
Gigacer, Quarry - Arenaria, Bocciardato, 120x120cm, 24.00mm, Rett.
Prijs op aanvraag
Laagste prijsgarantie
Levering vanaf 14 werkdagen
Altijd laagste prijsgarantie
A-kwaliteit tegels uit Italïe en Spanje
Geen restpartijen, altijd levering uit 1 tint
Levering in Nederland en Belgïe
Specificaties
Dankzij de bocciardato , natuurlijk oppervlak, deze tegel met steeneffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder areria, crema marfil, golden stone, grindsteen, lavasteen, quarziet bianca, de Quarry tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x30cm, 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x250cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 6 mm, 12 mm, 24 mm garanderen Quarry tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
De Quarry tegels van Gigacer zijn gemaakt van hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail. Ze zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een hoogwaardige oplossing.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Quarry tegels van Gigacer om uw ruimtes om te toveren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Gigacer |
| Collectie | Steengroeve |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arenaria, Crema Marfil, Gouden Steen, Grindsteen, Lavasteen, Quarziet Bianca |
| Oppervlakte | Bocciardato, naturel |
| Afmetingen | 30x30cm, 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x250cm |
| Dikte | 6 mm, 12 mm, 24 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
Beschrijving
Dankzij de bocciardato , natuurlijk oppervlak, deze tegel met steeneffect geeft een luxueuze en verfijnde uitstraling en past zich perfect aan elk type ontwerp aan.
Met een selectie verfijnde kleuren, waaronder areria, crema marfil, golden stone, grindsteen, lavasteen, quarziet bianca, de Quarry tegel is verkrijgbaar in verschillende formaten, zoals 30x30cm, 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x250cm, en biedt flexibiliteit en veelzijdigheid voor het creëren van uw ruimtes.
Dankzij de dikte van 6 mm, 12 mm, 24 mm garanderen Quarry tegels weerstand en duurzaamheid in de loop van de tijd, waardoor hun schoonheid intact blijft, zelfs na meerdere jaren gebruik.
De Quarry tegels van Gigacer zijn gemaakt van hoogwaardige materialen en met aandacht voor elk detail. Ze zijn de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een hoogwaardige oplossing.
Kies de tijdloze schoonheid en elegantie van Quarry tegels van Gigacer om uw ruimtes om te toveren in echte designmeesterwerken.
| Merk | Gigacer |
| Collectie | Steengroeve |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arenaria, Crema Marfil, Gouden Steen, Grindsteen, Lavasteen, Quarziet Bianca |
| Oppervlakte | Bocciardato, naturel |
| Afmetingen | 30x30cm, 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x250cm |
| Dikte | 6 mm, 12 mm, 24 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
Meest gekozen
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Ink Topdeck 45 topblad t.b.v. onderkast - 90x45x3,5cm - noten
Ink Topdeck 40 topblad t.b.v. onderkast 60x40cm - zuiver eiken
Ink Concept R Fora wastafel midden keramiek - 1 kraangat - 80x45cm - Mat creme cotton
Advies of hulp nodig bij het samenstellen van je
droombadkamer?
Chat met ons
Snel antwoord via live chat
Bel ons
085-0044 959