Grespania, Alsacia - 70AL601 - Basel Antracita, Matt, 31.5x100cm, 8.70mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.26 m2
| Merk | Grespania |
| Collectie | Elzas |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Elzas, Bazel Antracita |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 31,5x100cm, 60x60cm |
| Dikte | 8,70 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Kleur |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Grespania |
| Collectie | Elzas |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Elzas, Bazel Antracita |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 31,5x100cm, 60x60cm |
| Dikte | 8,70 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Kleur |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |