Leonardo Ceramica, Waterfront - 60B - B, Matt, 60x60cm, 10.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | Leonardo Ceramica |
| Collectie | Waterkant |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | B, Cp, G, N, W |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 60x60cm, 90x90cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10 |
| Merk | Leonardo Ceramica |
| Collectie | Waterkant |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | B, Cp, G, N, W |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 60x60cm, 90x90cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R10 |