Mainzu, Esenzia-padua - Blanco, Brillo, 15x30cm, 10.00mm
m²
1 doos bevat 0.63 m2
| Merk | Mainzu |
| Collectie | Esenzia-padua |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Grano, Mare, Note, Perla, Terra |
| Oppervlakte | Brillo, Satinado |
| Afmetingen | 20x20cm, 15x30cm |
| Dikte | 9,00 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R10, R13, R9 |
| Merk | Mainzu |
| Collectie | Esenzia-padua |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Grano, Mare, Note, Perla, Terra |
| Oppervlakte | Brillo, Satinado |
| Afmetingen | 20x20cm, 15x30cm |
| Dikte | 9,00 mm, 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R10, R13, R9 |