Mainzu, Fondant - Blanc, Antislip, 20x20cm, 10.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.0 m2
| Merk | Mainzu |
| Collectie | Fondant |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Wit, Blauw, Cotto, Cuero, Naturel |
| Oppervlakte | Antislip |
| Afmetingen | 20x20cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Effect | Terracotta |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Mainzu |
| Collectie | Fondant |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Wit, Blauw, Cotto, Cuero, Naturel |
| Oppervlakte | Antislip |
| Afmetingen | 20x20cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Effect | Terracotta |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |