Mainzu, Settecento - Bissel Negro, Brillo, 7.5x30cm, 10.00mm
m²
1 doos bevat 0.32 m2
| Merk | Mainzu |
| Collectie | Settecento |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Bissel Blanco, Bissel Gris, Bissel Marfil, Bissel Negro, Rustiek Blanco, Rustiek Negro |
| Oppervlakte | Brillo, Mate |
| Afmetingen | 7,5x30cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Kleur |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R13 |
| Merk | Mainzu |
| Collectie | Settecento |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Bissel Blanco, Bissel Gris, Bissel Marfil, Bissel Negro, Rustiek Blanco, Rustiek Negro |
| Oppervlakte | Brillo, Mate |
| Afmetingen | 7,5x30cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Kleur |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R13 |