Marazzi, Treverksoul - M0MM - Brown, Matt, 11x54cm, 9.00mm
m²
1 doos bevat 0.94 m2
| Merk | Marazzi |
| Collectie | Treverksoul |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Bruin, Grijs, Neutraal |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 11x54cm |
| Dikte | 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R9 |
| Merk | Marazzi |
| Collectie | Treverksoul |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Bruin, Grijs, Neutraal |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 11x54cm |
| Dikte | 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | R9 |