Monocibec, Esprit - 0125769 - Ground, Naturale, 60x120cm, 9.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Monocibec |
| Collectie | Esprit |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Energie, Grond, Jade, Legende, Oorsprong, Scherp, Ziel, Stok |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x260cm, 120x278cm |
| Dikte | 7,00 mm, 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Monocibec |
| Collectie | Esprit |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Energie, Grond, Jade, Legende, Oorsprong, Scherp, Ziel, Stok |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 80x80cm, 60x120cm, 120x120cm, 120x260cm, 120x278cm |
| Dikte | 7,00 mm, 9,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |