Pamesa, Ascolano - Gris, Leviglass, 120x120cm, 10.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Ascolano |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Grijs, Marfil, Perla |
| Oppervlakte | Leviglass |
| Afmetingen | 75x75cm, 60x120cm, 90x90cm, 120x120cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Ascolano |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Grijs, Marfil, Perla |
| Oppervlakte | Leviglass |
| Afmetingen | 75x75cm, 60x120cm, 90x90cm, 120x120cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |