Pamesa, At.Kilburn-Waterloo - Waterloo Sky, Matt, 45x45cm, 10.00mm
m²
1 doos bevat 1.42 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | At.Kilburn-Waterloo |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 45x45cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Effect | Patroon |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | At.Kilburn-Waterloo |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 45x45cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Effect | Patroon |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |