Pamesa, AT.Viggo - Fresno, Matt, 60.8x60.8cm, 10.00mm
m²
1 doos bevat 1.48 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | AT.Viggo |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arce, Ceniza, Fresno, Nogal, Roble |
| Oppervlakte | Adz, Matt |
| Afmetingen | 20x75cm, 20x120cm, 60,8x60,8cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | AT.Viggo |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arce, Ceniza, Fresno, Nogal, Roble |
| Oppervlakte | Adz, Matt |
| Afmetingen | 20x75cm, 20x120cm, 60,8x60,8cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Niet gerectificeerd, gerectificeerd |
| Effect | Hout |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R10, R11 |