Pamesa, Aurea-Flos - Gold Rose, Matt, 7.5x30cm, 10.00mm
m²
1 doos bevat 0.59 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Aurea-Flos |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Messing, Brons, Goud, Zilver |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 7,5x30cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Effect | Baksteen |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Aurea-Flos |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Messing, Brons, Goud, Zilver |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 7,5x30cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Effect | Baksteen |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |