Pamesa, Cadmiae - Bronce, Luxglass, 60x60cm, 9.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Cadmiae |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Ambar, Argent, Brons, Steenkool, Koper, Ferro |
| Oppervlakte | Luxglass, Mat |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Metaal |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R9 |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Cadmiae |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Ambar, Argent, Brons, Steenkool, Koper, Ferro |
| Oppervlakte | Luxglass, Mat |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Metaal |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R9 |