Pamesa, Lotus - Perla, Matt, 60x120cm, 10.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.44 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Lotus |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Grijs, Parel, Taupe |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,20 mm, 10,50 mm |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Lotus |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Beige, Grijs, Parel, Taupe |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,20 mm, 10,50 mm |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |