Pamesa, Omnia - 35.450.135.0099 - Argent, Matt, 30x60cm, 9.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.08 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Omnia |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Zilver, As, Beige, Neutro, Bruiloft, Zand |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R10 |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Omnia |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Zilver, As, Beige, Neutro, Bruiloft, Zand |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R10 |