Pamesa, Sardonyx - 04.505.169.9734 - Pearl, Leviglass, 90x180cm, 11.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.62 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Sardonyx |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Crème, Parel, Wit |
| Oppervlakte | Leviglass, Matt |
| Afmetingen | 60x120cm, 90x90cm, 75x150cm, 120x120cm, 90x180cm |
| Dikte | 10,20 mm, 10,50 mm, 11,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Sardonyx |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Crème, Parel, Wit |
| Oppervlakte | Leviglass, Matt |
| Afmetingen | 60x120cm, 90x90cm, 75x150cm, 120x120cm, 90x180cm |
| Dikte | 10,20 mm, 10,50 mm, 11,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |