Pamesa, Toscana - Mix, Matt, 7x28cm, 9.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 0.59 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Toscane |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Cotto, Mix, Siena |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 7x28cm, 8x40cm, 25,8x29cm |
| Dikte | 8,50 mm, 9,50 mm, 11,00 mm |
| Effect | Terracotta |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Toscane |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Cotto, Mix, Siena |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 7x28cm, 8x40cm, 25,8x29cm |
| Dikte | 8,50 mm, 9,50 mm, 11,00 mm |
| Effect | Terracotta |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |