Pamesa, Vintage - Siena, Matt, 45x45cm, 9.50mm
m²
1 doos bevat 1.22 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Wijnoogst |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Zwart, Blu, Grigio, Perla, Siena |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 45x45cm |
| Dikte | 9,50 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Patroon |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Wijnoogst |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Zwart, Blu, Grigio, Perla, Siena |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 45x45cm |
| Dikte | 9,50 mm |
| Gerectificeerd | Niet gecorrigeerd |
| Effect | Patroon |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |