Pamesa, Vita - Gris, Matt, 60.5x60.5cm, 20.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 0.73 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Vita |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arena, Grijs, Marengo, Mokka, Perla |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 30x90cm, 60x60cm, 60.5x60.5cm, 40x120cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 8,70 mm, 10,00 mm, 11,00 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R10, R11 |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Vita |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Arena, Grijs, Marengo, Mokka, Perla |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 30x90cm, 60x60cm, 60.5x60.5cm, 40x120cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 8,70 mm, 10,00 mm, 11,00 mm, 20,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen, Buitenshuis, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | R10, R11 |