Pamesa, Whitehall - 17.805.344.9742 - Ash, Matt, 45x90cm, 10.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.21 m2
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Whitehall |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | As, Blanco, Gris, Parel |
| Oppervlakte | Leviglass, Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 45x90cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,00 mm, 10,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Pamesa |
| Collectie | Whitehall |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | As, Blanco, Gris, Parel |
| Oppervlakte | Leviglass, Matt |
| Afmetingen | 30x60cm, 60x60cm, 45x90cm, 60x120cm, 90x90cm |
| Dikte | 9,50 mm, 10,00 mm, 10,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Marmer |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato, Witte klei |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |