PorcelaniteDos, Rapolano - Grey, Polished, 98x98cm, 10.00mm, Rett.
m²
1 doos bevat 0.96 m2
| Merk | PorcelaniteBack |
| Collectie | Rapolano |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Karamel, Grijs, Wit |
| Oppervlakte | Natuurlijk, gepolijst |
| Afmetingen | 63x146cm, 64x147.5cm, 98x98cm, 100x100cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | PorcelaniteBack |
| Collectie | Rapolano |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Karamel, Grijs, Wit |
| Oppervlakte | Natuurlijk, gepolijst |
| Afmetingen | 63x146cm, 64x147.5cm, 98x98cm, 100x100cm |
| Dikte | 10,00 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Steen |
| Gebruik | Binnen |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |