Porcelanosa, Dubai - 100295153 - Silver, Naturale, 33.3x100cm, 9.20mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.66 m2
| Merk | Porcelanosa |
| Collectie | Dubai |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Brons, Zilver |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 33,3x100cm |
| Dikte | 9,2 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Metaal |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Porcelanosa |
| Collectie | Dubai |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Brons, Zilver |
| Oppervlakte | Natuurlijk |
| Afmetingen | 33,3x100cm |
| Dikte | 9,2 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Metaal |
| Gebruik | Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |