Prissmacer, Ess. Akane - Pardo, Matt, 25x70cm, 8.50mm, Rett.
m²
1 doos bevat 1.58 m2
| Merk | Prissmacer |
| Collectie | Ess. Akane |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Crema, Grafito, Pardo |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 25x70cm, 45x45cm, 30x90cm |
| Dikte | 8,50 mm, 10,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |
| Merk | Prissmacer |
| Collectie | Ess. Akane |
| Categorie | Tegels |
| Kleur | Blanco, Crema, Grafito, Pardo |
| Oppervlakte | Matt |
| Afmetingen | 25x70cm, 45x45cm, 30x90cm |
| Dikte | 8,50 mm, 10,50 mm |
| Gerectificeerd | Gerectificeerd |
| Effect | Beton |
| Gebruik | Binnen, Muur |
| Materiaal | Porcellanato |
| Antislipbescherming | Niet uitgesloten |